LIETOŠANAS NOTEIKUMI


Rezervācijas maksa

Rezervācijas maksa attiecas uz galdiņu rezervāciju pasākumos Ances dabas mājā, rezervācijas maksa ir 20.00 EUR apmērā par galdiņu.  Iemaksātā rezervācijas maksa tiek atņemta no kopējā rēķina summas.

Rezervāciju atcelt iespējams 3 darba dienas pirms pasākuma notikuma, rakstot ziņu uz esi@ancesdabasmaja.lv vai zvanot 26826839. Vēlāk atceltām rezervācijām nauda netiek atgriezta. Par visām izmaiņām ziņojiet uzreiz, laicīgi, lai varam darīt visu iespējamo veiksmīgai sadarbībai.

Atgriešanas noteikumi

Razervācijas maksa tiek atgriezta tikai gadījumā, ja pakalpojums no klienta puses tiek atteikts, ne vēlāk kā 3 darba dienas pirms pasākuma datuma.

Gadījumā, ja pakalpojums nevar tikt sniegts mūsu vainas, laika apstākļu vai nepārvaramās varas dēļ, mēs jūs par to nekavējoties informēsim un sazināsimies, lai rezervāciju pārliktu uz citu laiku vai vienotos par naudas atgriešanu.

Izvēloties rezervācijas datumu iesakām uzmanīgi izvertēt datumus, lai izvairītos no pārpratumiem. Ja rodas papildus jautājumi, droši sazinieties ar mums  esi@ancesdabasmaja.lv  vai zvanot 26826839.

Lietošanas noteikumi

Paldies, ka apmeklējat mūsu mājaslapu www.ancesdabasmaja.lv (turpmāk tekstā „mājaslapa”). Lai izmantotu šo mājaslapu un iegadātos produktus, Jums jāizlasa, jāizprot un jāapstiprina lietošanas noteikumi. Mājas lapas īpašnieks ir SIA "Ances dabas māja", reģistrācijas numurs 40203473854, juridiskā adrese "Druvas" - 6, Ventspils novads, Ances pag., LV-3612, Latvija. Faktiskā adrese "Ances dabas māja", Ventspils novads, Ances pagasts, Ances ciems, LV-3612. Ja Jums radušies jebkādi jautājumi saistībā ar lietošanas noteikumiem, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz  esi@ancesdabasmaja.lv. Mājas lapas saturs ir  SIA "Ances dabas māja" īpašums, jebkādas informācijas pārpublicēšana vai izmantošana ir jāsaskaņo ar īpašnieku. Visas tiesības ir aizsargātas.

Lai nodrošinātu ērtu un nepārprotamu iepirkšanos, esam sagatavojuši distances līgumu (skatīt zemāk), kurā atrunāta mūsu savstarpējā sadarbība.

Distances līgums

Šajā mājas lapā piedāvāto preču pārdevējs  SIA "Ances dabas māja", reģistrācijas numurs 40203473854, juridiskā adrese "Druvas" - 6, Ventspils novads, Ances pag., LV-3612, Latvija, no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic rezervāciju, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

1. Vispārīgie noteikumi.

 • Rezervācijas maksa sedz pakalpojuma rezervāciju un tikai daļēji paša pakalpojuma izmaksas, pilno pakalpojuma cenu jūs uzzināsiet pei kata pasākuma apraksta mājas lapas sākuma sadaļā un "Pakalpojumi" sadaļā;
 • Pārdevējs apņemas Pircējam nodrošināt rezervētā pakalpojuma pieejamību, rezervētajā datumā un apjomā;
 • Vispārīgs katra pakalpojuma apraksts ir pieejams, apskatot konkrēto piedāvājumu. Pārdevējs informē, ka informācija par pakalpojumu var tikt mainīta bez brīdinājuma;
 • Gadījumos, ja rezervētais pakalpojums nav pieejams vai radušās problēmas saistībā ar konkrēto datumu, tad Pārdevējs par to informē Pircēju vienas darba dienas laikā;
 • Produktu cenas katram pakalpojumam ir atspoguļotas atsevišķi. Pārdevējs informē, ka cenas var būt mainīgas, cenu Pārdevējs var mainīt bez brīdinājuma, rezervēto pakalpojumu nodrošinot par rezervēto cenu;

2. Rezervācijas veikšana

 • Lai veiktu rezervāciju interneta vidē, Pircējs aizpilda katram Pasākumam atsvišķi izveidotu "Google forms" vai rakstot epastu uz esi@ancesdabasmaja.lv  vai zvanot pa tālruni 26826839, norādot rezervācijai nepieciešamo informāciju un saziņas epastu, uz kuru tiks nosūtīta rezervācijas priekš
 • Pēc rezervācijas saņemšanas 2 dienu laikā pircējs saņem apstiprinājuma epastu ar saiti rezervācijas maksājuma veikšanai.
 • Pircējs pats personīgi ir atbildīgs par ievadīto datu korektumu;
 • Lai Pircējs veiktu izmaiņas pasūtījumā, Pircējam nekavējoties jāziņo Pārdevējam par izmaiņām, izmantojot kontaktu formu vai uz e-pastu   esi@ancesdabasmaja.lv;
 • Rezervējot pakalpojumu, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar pakalpojuma aprakstu ;
 • Ja Pircējam rodas jautājumi vai neskaidrības par pakalpojuma rezervāciju vai pakalpojuma detaļām , Pircējam jāsazinās ar Pārdevēju, izmantojot kontaktu formu, vai rakstot uz e-pastu  esi@ancesdabasmaja.lv:
 • Pircējam pakalpojums tiek rezervēts tikai pēc apmaksas veikšanas.

3. Rezervācijas apmaksa.

 • Veicot rezervāciju, Pircējs rezervācijā norādītajā e-pastā saņem rēķinu ar uzņēmuma rekvizītiem un darījuma detaļām;
 • Rēķins ir sagatavots elektroniski un derīgs bez paraksta;
 • Pircējs veic apmaksu par pasūtījumu, izmantojot bankas pārskaitījumu vai interneta banku, vai izmantojot epastā saņemto saiti maksājuma veikšanai;
 • Komisijas maksas (starpbanku komisija u.c.), kas saistītas ar pārskaitījuma veikšanu  Pārdevējam sedz Pircējs;

4. Atteikuma tiesības.

 • Pircējam ir tiesības atteikties no rezervācijas, vai mainīt rezervācijas datumu, laiku, cilvēku skaitu, ne vēlāk kā 3 dienas pirms pakalpojuma saņemšanas.
 • Lai atteiktos vai mainītu pakalpojuma saņemšanas nosacījumus, Pircējs sazinās pa e-pastu esi@ancesdabasmaja.lv vai zvanot pa 
 • tel.nr. +371 26826839
 • Pārdevējs veic naudas atgriešanu uz Pircēja bankas kontu  10 dienu laikā no brīža, kad vienojas par rezervācijas atcelšanu;

5. Privātums

 • Mēs uzņemamies atbildību, ka Jūsu privātā informācija (vārds, uzvārds u.c.) netiks nodota trešajām personām, izņemot gadījumus, ja to pieprasīs tiesībsargājošās iestādes likumā noteiktā kārtībā.
 • Pircēja sniegtie dati tiek glabāti mājas lapas izstrādātāja platformā,  Pārdevēja datorā un e-pasta adresē  esi@ancesdabasmaja.lv.
  Dati tiek aizsargāti un tiem ir piekļuve tikai ar drošu paroli.
 • Pircēja datu glabāšanas termiņš ir 5 gadi.
 • Pircējam tiesības ir - piekļūt saviem datiem, pieprasīt datu dzēšanu, labot savus datus, pieprasīt datu apstrādes pārtraukšanu, tiesības iebilst datu apstrādei, tiesības atsaukt piekrišanu.
 • Mēs cienām Jūsu privātumu un nekad neizmantosim Jūsu datus nolūkā, kas varētu ierobežot Jūsu privātumu;
 • Saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam – licenzētai maksājumu iestādei Maksekeskus AS.
 • Noteikumi pēdējo reizi tika atjaunoti 2024. gada 17. janvārī

Privātuma politika

Mums ir svarīgi nodrošināt Jūsu personīgās informācijas privātumu un drošību. Mēs ievācam informāciju no mūsu klientiem, lai informētu par mūsu pakalpojumiem un produktiem, lai piedāvātu vislabāko klientu apkalpošanu, ka arī, lai izpildītu Jūsu pasūtījumu. Jūsu personīgā informācija (vārds, uzvārds,  telefona numurs, bankas konta detaļas) tiks izmantota tikai, lai būtu iespējams nodrošināt Jums pakalpojumu. Jūsu dati ir nepieciešami, lai mēs saņemtu Jūsu veikto maksājumu un nodrošinātu Jums pakalpojumu. Mēs no savas puses garantējam Jūsu datu neaizskaramību un to nenodošanu trešajām personām, jo mums rūp Jūsu privātums.